van Niels van der Weiden E-Mail

Citroën C-Zero iets over 35.000 euro - ZERAuto Citroën wil 35.165 euro hebben voor de elektrische C-Zero, een afgeleide van de Mitsubishi i MiEV.

Opvolgen:

Dat is dus exclusief BPM, want voor de CO2-emissie rekent de wetgever met nul gram en dus is de C-Zero vrijgesteld. Bestellen kan vanaf dit najaar, en de C-Zero zou dan rond de jaarwisseling bij de dealer moeten zijn. De prijs is niet mals, zeker niet als je die vergelijkt met de veel ruimere Nissan Leaf. Citroën levert de C-Zero in elk geval 'fully loaded', met bluetooth, audio, mistlampen, lichtmetalen wielen, leer op het stuur en climate control.

Van Mitsubishi (i MiEV) en Peugeot (iOn) is nog geen prijsstelling bekend. Peugeot heeft wel een leaseprijs van 500 euro per maand genoemd.

Nog geen reactie(s)

Plaats een commentaar


Jouw e-mail adres zal niet worden getoond op deze site.

Jouw URL zal worden weergegeven
SlechtBuitengewoon
(Enters worden <br />)
(Naam, email & website)
(Sta gebruikers toe om contact met je op te nemen via een berichtformulier (je E-Mail wordt niet getoond.))
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots.

Please enter the characters from the image above. (case insensitive)

Array