Duracar Update: Even voorstellen: DuvedeC, designpartner QUICC DiVA
Deze week staat in het teken van samenwerking. Voor het ontwerp van de uiteindelijke productieversie van de QUICC DiVA werkt Duracar samen met het bedrijf DuvedeC (Dutch Vehicle Development Centre).
Opvolgen:
DuvedeC is een van de vele specialisten waarmee Duracar in zee is gegaan. "Het bedrijf is onze belangrijkste designpartner waarmee ons technisch team samenwerkt", aldus Guido Boosten van Duracar. "Hierbij wil ik dan ook van de gelegenheid gebruik maken om onze designpartner voor te stellen."
Bedrijfsprofiel DuvedeC
DuvedeC Europe BV is specialist op het gebied van concepting, design, engineering en het bouwen van prototypen van voertuigen en voertuigonderdelen. Vanaf de oprichting in 1982 heeft het bedrijf veel kennis en ervaring opgedaan in diverse automotive projecten. Het bedrijf telt circa 20 gespecialiseerde medewerkers en de beschikbare outillage stelt het bedrijf instaat om vrijwel alle noodzakelijke werkzaamheden in huis te verrichten. Daarmee kan voldaan worden aan de eis van geheimhouding die is verbonden aan veel opdrachten. De producten van DuvedeC kenmerken zich door creativiteit en een hoge concentratie van kennis op het gebied van de toegepaste materialen, fabricageprocessen, vormbeschrijving, automotive toepassingen en simulaties.
06 Augustus 2009 13:33, 
Reacties