van Joost Broekeveld
De volledig elektrische Nissan wordt aanstaande zondag om 15.30 onthult in het Japanse Yokohama. ZERAuto was van de week live aanwezig bij de persconferentie over de Nissan EV in het Zwitserse Rolle. Daar hebben we diverse workshops gevolgd en gereden met de EV-02-conceptauto.
3 commentaren
Commentaar van: Ralph [Bezoeker] · http://www.autoweek.nl/autonieuws/12292/Leaf-de-elektrische-auto-van-Nissan
http://www.autoweek.nl/autonieuws/12292/Leaf-de-elektrische-auto-van-Nissan
Al op internet hoorrr...
Al op internet hoorrr...
02 Augustus 2009 @ 07:41
Commentaar van: Electron [Bezoeker]
Uit het door Ralph genoemde Autoweek artikel over de Nissan Leaf: "Nissan geeft aan dat bij de vormgeving niet alle mogelijkheden zijn benut die een elektrische auto’s geeft – het had veel futuristischer gekund. Nissan heeft het normaal gehouden om er voor te zorgen dat de auto door een groot publiek wordt geaccepteerd." Dat was mijn eerste indruk ook van dit model: nogal conventioneel, al is het interieur wel behoorlijk futuristisch. Toch zal Nissan wel gelijk hebben; je wilt de overgang niet te groot maken. Uit de reacties bij dat artikel blijkt dat hij over het algemeen wel in de smaak valt.
03 Augustus 2009 @ 10:41
Commentaar van: Electron [Bezoeker] · http://www.allcarselectric.com/blog/1033848_2011-nissan-leaf-batteries
Hoewel de vormgeving van de Nissan Leaf dus niet interessant is zijn de oplaad karakteristieken van de accu dat wel. Met een 50KW oplader kan hij in 30 minuten voor 80% worden opgeladen en in 5 minuten kan er voor 50km extra "getankt"worden (zie link). Nou komt hij pas in 2012 op grote schaal beschikbaar volgens ABG maar misschien moet Nederland maar alvast na beginnen na te denken over zo'n netwerk van snellaad stations.
03 Augustus 2009 @ 15:09

31 Juli 2009 14:51, 
Reacties